Alan Adı Transfer

Alan Adı TesciliAlan Adı TransferAlan Adı WhoisAlan Adı Fiyatları

 
Transfer Kodu :  

 

  • Transfer kodunu şimdiki kayıt firmanızdan temin edebilirsiniz.
  • ICANN kurallarına göre son 60 gün içerisinde yeni kayıt yada transfer yapılmış alan adları transfer edilemez.
  • Transfer işleminin yapılabilmesi için alan adınızın kayıt bilgilerindeki (whois bilgilerindeki) yönetici e-posta adresine gönderilecek iletileri mutlaka onaylamanız gerekmektedir. Eğer bu e-posta adresi kullanmadığınız yada erişemediğiniz bir adres ise, transfer talebinde bulunmadan önce, alan adınızın kayıt bilgilerinde gerekli değişikliği yapmalısınız.
  • Eğer alan adınız kilitli(Locked) ise alan adı transferi yapılamaz.Bu işlem için öncelikle alan adı üzerindeki kilidin kaldırılması gerekmektedir. Bunun için şuanki kayıt firmanıza başvurmanız gereklidir.


Neden ALTINSOFT ?

Online Domain Tescili

Online domain tescil sistemimiz sayesinde sipariş edilen tüm alan adları anında tescil edilip aktif olmaktadır. (Belge gerektiren .tr uzantılı alan adları hariç)


Online Domain Yönetimi

AltınSoft müşteri panelleri üzerinden alan adlarınız ile ilgili tüm işlemleri online anında yapabilirsiniz. Yapılan tüm işlemler anında geçerli olmaktadır.


Online DNS Güncelleme

AltınSoft müşteri panelleri üzerinden tüm dns güncelleme işlemlerini online ve ücretsiz olarak yapabilirsiniz. DNS güncelleme işlemleri kısa bir süre içinde geçerli olmaktadır.


Ücretsiz Name Server

ns1.altinsoft.com gibi name server adreslerinizi AltınSoft müşteri panellerimiz üzerinden ücretsiz olarak oluşturabilir ve isteğiniz zaman güncelleme yapabilirsiniz.


Whois Yönetimi

Alan adınıza ait whois (iletişim adres vs.) bilgilerini istediğiniz zaman ücretsiz olarak AltınSoft müşteri panelleri üzerinden güncelleyebilirsiniz.


7/24 Online Destek

AltınSoft destek ekibi günün her saati hizmet vermektedir. Olası sorunlar en kısa zamanda çözülmektedir.


 

İletişim

AltınSoft Bilişim Teknolojileri

Fevzi Çakmak Mah. Gazi Kemal Bulvarı

No:38 D:8 Babaeski/KIRKLARELİ

Telefon (Pbx) : 0850 303 8159

E-posta : destek@altinsoft.com

Skype : altinsoft

Sayfa başına dön