Şirket Profili

AltınSoft Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.

AltınSoft Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. 2005 yılı sonlarında bilişim sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Web hosting hizmetleri, Kiralık sunucu hizmetleri, Web Sitesi Projeleri, Kurumsal Çözümler, E-Ticaret Hizmetleri, Özel Paket Yazılımlar ve Danışmanlık Hizmetleriyle binlerce müşteri ve yüzlerce bayi ile Bilişim Sektörüne hizmet eden ticari bir firmadır. Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek, müşterilerimize sorunsuz hizmet ulaştırmayı esas edinmekteyiz.

Vizyonumuz

Öncelikli amacımız müşterilerimize kaliteli ve sorunsuz hizmet sunmaktır... Dünyanın heryerinden gerek arama motorlarından gerek farklı yollar ile bize ulaşıp AltınSoft ailesine dahil olan tüm kullanıcılarımıza hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi ve desteği vermekten mutluluk duymaktayız. AltınSoft ailesi olarak, sınırsız teknoloji ve sınırsız hizmet ile alanında ipi göğüslemeye devam ediyoruz... Proje etabında olan sayısız önemli projelerimizle hizmet vermeye ve adımızdan söz ettirmeye devam edeceğiz...

Misyonumuz

Bilişim sektöründe ilklere imza atmaya devam edeceğiz... Müşterilerimizin mutlu olmasını sağlamak, teknolojiyi ve kaliteli hizmeti devam ettirmek, yüzlerce bayiimize ve iş birlikçilerimize cazip koşullar sunmak, AltınSoft olarak en büyük görevimizdir. Sektöre yeni adım atan girişimcilere gerek sponsorluk adı altında gerekse de teknik destek anlamında yardımcı olmaya dün olduğu gibi bugün de devam ediyoruz. AltınSoft ailesi olarak sosyal projelerde, eğitim kampanyalarında ve toplumsal olaylarda da üzerimize düşeni fazlasıyla yapmaktayız. Çalışmakta olduğumuz ekip arkadaşlarımızla sürekli belli tarihlerde toplantılar yapıp eğitimler vererek bulunduğumuz nokta ve varmak istediğimiz noktalar ile ilgili olarak değerlendirmeler yapmaktayız, her zaman amacımız hiç bir müşterimizi mağdur etmeden en iyi ve en yeni hizmeti kesintisiz olarak sunmaktır. Teknik destek ekimizi günün her saati aktif tutmaktayız ve güncel her türlü konuda bilgilendirerek sorunların üzerine tam kadro halinde hızlıca gitmeyi hedeflemekteyiz. Tüm müşteri ve bayilerimize AltınSoft ailesi adına teşekkür'ü bir borç bilir bu gün geldiğimiz bu noktada katkılarından dolayı kendilerine ayrıca teşekkür ederiz.