İngiltere VDS Sunucular

Kaynakları izole edilmiş, bir birinden etkilenmeyen sanal sunucularımız ile
performans ve hızın keyfini çıkarın !
 • UK 1VDS
 • UK 2VDS
 • UK 3VDS
 • UK 4VDS
 • UK 5VDS
 • UK 6VDS
 • UK 7VDS
 • UK 8VDS
2 Coreİşlemci
1 GBRam Bellek
30 GBSSD Disk
SınırsızAylık Trafik
1 AdetIP Adresi
İngiltereLokasyon

9,99 USD

101 USD

Aylık Fiyat
Yıllık Fiyat
2 Coreİşlemci
2 GBRam Bellek
40 GBSSD Disk
SınırsızAylık Trafik
1 AdetIP Adresi
İngiltereLokasyon

13 USD

132 USD

Aylık Fiyat
Yıllık Fiyat
2 Coreİşlemci
3 GBRam Bellek
50 GBSSD Disk
SınırsızAylık Trafik
1 AdetIP Adresi
İngiltereLokasyon

16 USD

162 USD

Aylık Fiyat
Yıllık Fiyat
3 Coreİşlemci
4 GBRam Bellek
60 GBSSD Disk
SınırsızAylık Trafik
1 AdetIP Adresi
İngiltereLokasyon

20 USD

202 USD

Aylık Fiyat
Yıllık Fiyat
3 Coreİşlemci
5 GBRam Bellek
70 GBSSD Disk
SınırsızAylık Trafik
1 AdetIP Adresi
İngiltereLokasyon

25 USD

252 USD

Aylık Fiyat
Yıllık Fiyat
4 Coreİşlemci
6 GBRam Bellek
80 GBSSD Disk
SınırsızAylık Trafik
1 AdetIP Adresi
İngiltereLokasyon

28 USD

283 USD

Aylık Fiyat
Yıllık Fiyat
4 Coreİşlemci
7 GBRam Bellek
90 GBSSD Disk
SınırsızAylık Trafik
1 AdetIP Adresi
İngiltereLokasyon

31 USD

313 USD

Aylık Fiyat
Yıllık Fiyat
4 Coreİşlemci
8 GBRam Bellek
100 GBSSD Disk
SınırsızAylık Trafik
1 AdetIP Adresi
İngiltereLokasyon

35 USD

353 USD

Aylık Fiyat
Yıllık Fiyat
vps server
1

Hızlı Teslimat

Siparişini tamamladığınız Sanal Sunucu hizmeti otomatik olarak hemen aktif olmaktadır. Talep ettiğiniz ek hizmetler varsa bunlarında kurulum ve ayarlamalarını otomatik olarak yaparak VDS Sunucunuzu hızlıca kullanıma hazır hale getiriyoruz.

vds sunucu
2

Gelişmiş Sunucu Paneli

Tüm sunucularınızı tek bir kontrol paneli üzerinden kolayca yönetin. Yeniden kurulum, Yeniden Başlatma, Açıp-Kapatma, RDNS işlemleri gibi bir çok özellik ile vds sunucu hizmetlerinizi kolayca yönetin !

cloud server
3

Profesyonel Destek

Siz sadece işinize konsantre olun ! VDS Sunucu kaynaklı yaşadığınız problemler için buradayız. İhtiyacınız olan destek modelini seçerek karşılaşabileceğiniz tüm sorunların çözümünü bize bırakabilirsiniz.

vps hosting
4

%100 İzole Kaynaklar

VMware Teknolojisi Sayesinde kaynaklarınız yazılımsal değil ! Donanımsal olarak sağlanmaktadır. Bu sayede kaynaklarınız tamamen izole bir şekilde çalışırken performansınızı etkileyebilecek olası bir çok durumdan vds sunucularınız korunmuş olur.

cloud hosting
5

Yüksek Hızlı İnternet Erişimi

Dünyanın en yüksek teknolojisine sahip veri merkezleri ile çalıştığımız için, yüksek internet hızları ve yüksek uptime oranları ile vds sunucunuzdaki alt yapı kaynaklı hız sorunlarını ortadan kaldırıyoruz.

vps servers

VMware ESXi Alt Yapısı

VMware en basit anlatımıyla bir sanallaştırma yazılımıdır. Esxi ise VMware tarafından tarafından geliştirilmiş Linux tabanlı bir işletim sistemidir.
VMware teknolojisi sayesinde kaynakları izole edilmiş Sanal Dedicated Sunucular oluşturmaktayız.

Sık Sorulan Sorular

Aklınızdaki tüm soruların cevaplarını bu bölümde bulabilirsiniz.
 • Hangi veri merkezi ile çalışıyorsunuz ?
  Çalıştığımız veri merkezlerini incelemek için Tıklayınız.
 • Hangi sanallaştırma yazılımını kullanıyorsunuz ?
  VDS sunucu alt yapımızda Vmware Esxi sanallaştırma yazılımı kullanılmaktadır. Vmware api servisleri ile tam entegre çalışan otomasyon sistemimiz sayesinde vds sunucu hizmetlerinde gelişmiş yönetim imkanı sağlanmaktadır.
 • Sunucum ne zaman teslim edilecek ?
  Sunucunuz, ödeme işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak aktif olmaktadır.
 • Sunucu yönetim paneliniz var mı ?
  Gelişmiş sunucu yönetim panelimiz sayesinde sunucunuzu istediğiniz zaman açıp-kapatabilir, yeniden başlatabilir, yeniden kurulum yapabilir, sunucuya KVM erişimi yapabililr ve RDNS kayıtlarını güncelleyebilirsiniz.
 • Sunucularda ne tür içerikler yasak ?
  Sunucular üzerinde oyun, camfrog, IRC gibi chat sistemleri, toplu email sistemleri, Spam, PHISHING ve T.C. yasalarına aykırı içeriklerin barındırılması veya kullanılması kesinlikle yasaktır. Alınan hizmet içerisinde sistemlerimize zarar verecek veya tehlikeye düşürecek yazılımların tespiti halinde hesabınız uyarı verilmeksizin askıya alınır. Almış olduğunuz hizmetin kullanım amacı T.C. kanunlarına aykırı olamaz ve içerisinde barındırılan her türlü içerikten tek başına hizmeti alan kişi sorumludur.
 • Sanal Sunucu Nedir ?
  Fiziksel bir sunucunun DONANIMSAL olarak birden fazla bölümlere ayrılarak oluşturulma işlemine VDS yani Virtual Dedicated Server adı verilmektedir. Bu hizmete ise sanal sunucu denilmektedir. Fiziksel bir sunucuyu kaynak yeterlilik oranına göre VDS bölümlemesi ile aynı anda örneğin 10 kişi kullanabilir, Bu kullanımda bu 10 kişinin birbirini etkilemesi söz konusu değildir, Çünkü Her bir kişi kendine ayrılmış olan kaynağın ( RAM, İşlemci, Network, Harddisk gibi) dışına çıkamaz. Fiziksel bir makinedeki VDS Sunucuların her biri farklı bir işletim sistemine sahip olabilir. Bu nedenle sanal sunucu hizmetlerinin çalışma şekli olarak fiziksel sunuculardan bir farkı bulunmamaktadır. Paket seçme konusunda zorluk yaşıyorsanız, lütfen bizimle iletişim kurunuz. Ekibimiz size yardımcı olacaktır. Sanal sunucu, bir fiziksel sistem üzerine kurulan sanallaştırma yazılımına denir. Kullanmakta olduğumuz özel donanımlar yazılımlar nedeniyle yüksek performanslı çalışır ve dinamik olarak ölçeklendirilebilir yani ihtiyaçlarınıza uygun hale getirilebilir.
 • VDS Sunucularınızda hangi işletim sistemlerini kullanabilirim ?
  Sunucu yapılandırma sayfasında listelenen tüm işletim sistemlerini kullanabilirsiniz. Şuan için Windows server 2012, centos, debian, ubuntu, fedora, opensuse ve scientific işletim sistemlerini sunucularınıza yükleyebilirsiniz. İşletim sistemleri listesine düzenli olarak yeni çıkan işletim sistemleri eklenmektedir.
 • Başka firmada bulunan VDS hizmetimi size taşımak istiyorum yardımcı oluyormusunuz ?
  Evet hemde ücretsiz ! Taşınmasını istediğiniz VDS bilgilerini teknik ekibimize destek sistemi üzerinden ilettiğiniz taktirde VDS Sunucunuz eksiksiz ve çalışır bir şekilde almış olduğunuz yeni VDS hizmetine aktarılacaktır.
 • Yedekleme hizmetiniz var mı ?
  Evet. Sunucu yapılandırma sayfasında size uygun yedekleme seçeneğini seçebilirsiniz.
 • Ekstra IP adresi alabiliyormuyuz ?
  Sunucu yapılandırma sayfasında, extra ip adresi seçimini yapabilirsiniz.
 • VPS ile VDS arasındaki fark nedir ?
  VPS'lerde sunucu kaynakları adil paylaşım esasına dayanır. Tek bir CPU çekirdeğini kullanan birden fazla VPS olabilir. VDS de ise paylaşım yoktur ve size taahhüt edilen kaynakların tamamını 7/24 kullanabilirsiniz. AltınSoft olarak bu nedenle vds sunucu öneriyoruz.
 • CPU hızları nedir ?
  Sanal sunucularımızın barındığı sunucularda yeni nesil işlemci kullanmaya özen gösteriyoruz. Konfigürasyona göre farklılık gösterebilmekle birlikte bir ya da birden fazla Intel Xeon İşlemci kullanılmaktadır. CPU çekirdek frekansı 1 GHz olarak sunulmaktadır.
 • Test sunucusu sağlıyor musunuz ?
  Sunucu hizmetlerinde malesef test imkanı bulunmamaktadır.
 • Virtual Server Nedir? Sanal Sunucu dan farkı var mıdır ?
  Virtual Server, Sanal Sunucu kelimesinin İngilizce karşılığıdır. Dolayısıyla Sanal Sunucu hizmetlerimiz ile hiç bir farkı bulunmamaktadır. Virtual Server hizmeti olarak Sanal Sunucu hizmetlerimizi ister Windows Virtual Server, ister Linux Virtual Server olarak gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
 • NVME Sanal Sunucu desteğiniz bulunmakta mıdır ?
  Tüm kurumsal depolama altyapımız NVME tabanlı SSD disklerden oluşmaktadır. Dolayısıyla verilerinize en hızlı şekilde erişir, sunucunuzdan en yüksek performansı elde edersiniz. Bu nedenle mevcut hizmetimiz NVME SSD Sanal Sunucu olarak da adlandırılabilir.
 • Sunucu fiyatları nasıl belirleniyor ?
  Bu konu ile ilgili detaylı bilgi için Sunucu fiyatları makalemizi inceleyiniz.
 • Neden sunucu kiralamam gerekmektedir ?
  Bu konu ile ilgili detaylı bilgi için Sunucu kiralama makalemizi inceleyiniz.
 • VPS Hosting hizmeti veriyor musunuz ?
  vps hostingVPS hosting hizmeti sağlıyoruz. VPS hosting farklı bir hizmet değildir. Sanal bir sunucu hizmetidir. Sanal sunucu hizmetlerimiz için VDS sunucular sayfamızı inceleyiniz.
 • VPS Server nedir ?
  VPS server, virtual private server kelimesinin kısaltılmış halidir. Özel sanal sunucu anlamına gelmektedir. AltınSoft olarak vps server kullanımını önermiyoruz sebebi vps eski bir teknolojidir. Vps server yerine vds server kullanmanızı tavsiye ediyoruz. VDS sunucu yeni teknoloji ürünüdür ve vps sunucuya göre oldukça performanslıdır.
 • Sunucularınızda IPv6 desteği var mı ?
  Sanal sunucu hizmetlerimizde IPv6 desteği bulunmamaktadır.

Genel Açıklamalar

İngiltere lokasyon yurtdışı vds sunucular ve vps sunucular Avrupa'nın en büyük veri merkezlerinden birisi olan OVH londra veri merkezinde barınmaktadır. Alt yapısı ve gelişmiş teknolojisi ile örnek bir veri merkezidir. Sıvı soğutma ile soğutulan sunucular yüksek performans göstermektedir. Diğer lokasyonlardaki sunucularımızda olduğu gibi ingiltere sunucularımızda da Nvme SSD diskler ve raid teknolojileri tercih edilmiştir. Gelişmiş sunucu yönetim panelimiz üzerinden ingilterede bulunan sunucunuzu kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Güney Doğu Londra’da bulunan Erith veri merkezi, toplam 40.000 sunucu kapasitesine sahip. İki elektrik santraline yakındır, veri merkezinin çalışması için gereken enerjiyi sağlamaktadır. Konumu, Londra'nın merkezindeki OVH mevcudiyet noktasına (PoP) yakınlığı nedeniyle de seçilmiştir. Kendi fiber optik ağı üzerinden dünyadaki tüm OVH veri merkezlerine bağlanır.