Yurtdışı VPS Sunucu | Yurtdışı VDS Sunucu

Bu yazımızda yurtdışı lokasyon vps sunucu, yurtdışı lokasyon vds sunucu ve sanal sunucu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi verilecektir. Öncelikle neden yurtdışı lokasyon tercih edilmelidir ? Bunun cevabı, yurtdışına hizmet veren bir uygulamanız veya yurtdışına hizmet eden bir web siteniz varsa, sitenize gelen ziyaretçilerin daha hızlı işlem yapabilmesi için yurtdışı sunucu hizmetleri tercih edilmelidir. Örneğin almanya ziyaretçilerine hitap eden bir web siteniz varsa, sitenizin almanya lokasyonlu bir sunucuda barınması önemlidir, sebebi kullanıcılar sitenize daha hızlı erişim sağlayacaktır. Bu durum ayrıca arama motorları içinde önemlidir, sitenizin hızlı indexlenmesine ve anahtar kelimelerde yükselmesine sebep olacaktır.
Yurtdışı sanal sunucu hizmetlerimizde bir çok ülke ve bir çok veri merkezi seçeneği mevcuttur. Bunların başında Fransa vds sunucu, Almanya vds sunucu, Hollanda vds sunucu, İngiltere vds sunucu, Amerika vds sunucu, Polonya vds sunucu, Kanada vds sunucu gibi seçeneklerimiz mevcuttur. Fransa, Almanya, İngiltere, Polonya, Kanada ve Amerika vps server veya vds server hizmetlerimiz ovh veri merkezinden yayın yapmaktadır.
Gelişen teknoloji ile sunucuların hızları ve kapasiteleri artmıştır. Bugün Türkiye veri merkezinden yayın yapan bir sunucu ile Almanya veri merkezinden yayın yapan bir sunucunun ping değerlerinde çok fazla fark bulunmamaktadır. Bunun başlıca sebepleri gelişen teknoloji ve alt yapıdır. Avrupa vps sunucu denilince bugün aklımıza ilk olarak fransa vps sunucular, almanya vps sunucular ve ingiltere vps sunucular gelmektedir. Avrupa veri merkezleri oldukça gelişmiş durumdadır ve dünyanın en önemli ve en iyi veri merkezleri arasındadırlar. Avrupa sunucu hizmetlerinde öne çıkan başlıca veri merkezleri ovh veri merkezi, hetzner veri merkezi redstation veri merkezi ve onlinenet veri merkezidir.
Hollanda vds sunucu hizmeti satın alan bir müşterimizin bazen sunucum hollanda ülkesinde mi barınıyor şeklinde sorular sormaktadır. Bunun cevabı evet sunucular seçtiğiniz ülkelerde barınmaktadır ve bu ülkelerden yayın yapmaktadır. AltınSoft olarak 15 yıldır yurtdışı veri merkezleri ile çalışmaktayız ve yüzlerce sunucumuz bulunmaktadır. Uzmanlar tarafından seo için web sitenizin barındığı ülkenin çok önemi olduğu söylenmektedir ve bu test edilerek kanıtlanmış durumdadır. Bugün hangi ülkeye hizmet veriyorsanız, web sitenizinde o ülkeden yayın yapması önemlidir. Özellikle e-ticaret sitelerin bu durum çok önemlidir, gerek yurtdışı cdn hizmeti gerek yurtdışı vds sunucu hizmetlerinde durum aynıdır.
Avrupa lokasyon vds sunucu hizmeti arayan bir müşterimize ilk olarak fransa lokasyon vds sunucu hizmetimizi öneriyoruz, sebebi internet erişimi diğer lokasyonlara göre çok daha yüksek olmasıdır. Polonya vds server hizmetlerimiz yeni başlamıştır ve kısa sürede çok fazla sunucu satışımız olmuştur. Almanya vds server hizmetlerimizde ovh veri merkezi ile çalışmaktayız. İngiltere vps sunucu hizmetlerimizde ovh ve redstation veri merkezleri ile çalışıyoruz.

Sunucu kiralamak isteyen bazı müşterilerimiz film siteleri, xxx içerikler ve diğer illegal içerikler için izin istemektedir ve sunucu yurtdışı lokasyon olduğu için sorun yaşanmayacağını düşünmektedir. Bu tarz içerik ve uygulamara AltınSoft olarak asla izin vermiyoruz, tespit edilmesi halinde ilgili hizmeti iptal ediyoruz. Temiz bir network için bu tarz uygulamarın engellenmesi bizim için çok önemlidir. Avrupa veya tüm yurtdışı lokasyon sunucu hizmetlerinde T.C. kanunları geçerlidir ve kanunlarımıza aykırı hiç bir içeriğin barındırılmasına izin verilmemektedir. Dilerseniz yurtdışı vps sunucu ve yurtdışı vds sunucu hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgiye aşağıdaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

 

Yurtdışı Dedicated Sunucular

* Fransa Lokasyon Dedicated Sunucular

* Polonya Lokasyon Dedicated Sunucular

* İngiltere Lokasyon Dedicated Sunucular

* Kanada Lokasyon Dedicated Sunucular

* Almanya Lokasyon Dedicated Sunucular

* Amerika Lokasyon Dedicated Sunucular

Yurtdışı VDS Sunucular

* Kanada Lokasyon VDS Sunucular

* Almanya Lokasyon VDS Sunucular

* Fransa Lokasyon VDS Sunucular

* Hollanda Lokasyon VDS Sunucular

* İngiltere Lokasyon VDS Sunucular

* Amerika Lokasyon VDS Sunucular

* Polonya Lokasyon VDS Sunucular

 

AltınSoft olarak yurtdışı sanal sunucu hizmetlerinde ve yurtdışı dedicated sunucu hizmetlerimizde gelişmiş sunucu yönetim paneli sunmaktayız. Bu sunucu paneli üzerinden sunucunuzu dilediğiniz zaman açıp kapatabilir, yeniden başlatabilir, kvm erişimi yapabilir, rdns kayıtlarını güncelleyebilir ve sunucu işletim sistemini yeniden kurabilirsiniz.
Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Diğer Yazılar